נשמח לעמוד לשירותכם:

אודותי

אם אתם קוראים שורות אלו אתם כבר בשלב הראשון לקראת השינוי המיוחל. ההתלבטות לגבי אבחון וטיפול פסיכולוגי היא בעצם התחלת השינוי והיא מסמנת את ההבנה כי יש צורך בשינוי בתפקוד ובשיפור הרווחה הנפשית שלכם. החל מנקודה זו מתחיל השלב השני, בשלב זה אני אעזור להוביל לשינוי המיוחל ביחד אתכם, בצורה מקצועית, אמפטית וכל זאת בסודיות מובטחת.
 
שמי שמעון נסים ואני פסיכולוג חינוכי מומחה (מ.ר. 31775). דוקטורנט אוניברסיטת בר אילן במסלול לפסיכו אנליזה ופרשנות.

בעל תואר שני M.A בפסיכולוגיה חינוכית מאוניברסיטת בן גוריון ובעל תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב. עבודת התיזה שלי עסקה במחקר בנושא "הצקות באינטרנט" cyberbullying.ובכלל נושא החרמות וההצקות קרוב לליבי.
 
בעל רישיון לעסוק בפסיכולוגיה (רישום בפנקס הפסיכולוגים של משרד הבריאות משנת 2009). משמש כפסיכולוג מומחה בשירות הפסיכולוגי חינוכי של עיריית חולון וכן ומטפל ומאבחן בקליניקה פרטית במערב ראשון לציון.
 
בנוסף, אני חבר מן המניין בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל משנת 2008 וכן נציג החטיבה החינוכית בועד המרכזי בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל – הפ"י.
אני בעל ניסיון מקצועי של למעלה מעשור בתחום אבחונים פסיכולוגים דידקטיים (בעל ניסיון כחבר בוועדת התאמות מחוזית למבחני בגרות של משרד החינוך ומדריך פרטקינטים במכללת לוינסקי בלקויות למידה) .
האבחונים ההתערבויות והטיפולים נערכים בשירות הציבורי ובקליניקה פרטית במערב ראשון לציון. 
 
בשמונה השנים האחרונות עובד כפסיכולוג חינוכי בשירות הפסיכולוגי של עריית חולון ומייעץ לפסיכולוגים, למנהלים, צוותי חינוך, מורים והורים בתחומי הפסיכולוגיה, בין אלו: אבחונים פסיכולוגים, לקויות למידה, חינוך מיוחד, חרם ונידוי חברתי, קשיי התנהגות ודימוי עצמי נמוך, טיפול בביופידבק, טיפול בהיפנוזה רפואית, מבצע התערבויות מערכתיות בחירום וומוביל בניית תוכניות התערבות פרטניות ומערכתיות. וכן מטפל ומאבחן ילדים ונוער בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד.
 
בשלוש השנים האחרונות אני חבר מטעם השירות הפסיכולוגי בועדות השמה סטטוטוריות בעיר חולון (מינוי שר החינוך) וכן נציג בועדות שילוב בבתי ספר ובגנים. במקביל- משתתף כחבר בוועדת התאמות מחוזית למבחני בגרות של משרד החינוך. כמו כן, מטפל בקליניקה פרטית במערב ראשון לציון.